СВЕТСКИ РАДНИЧКИ СПОРТСКИ ФЕСТИВАЛ АЛБЕНА 2007 - БУГАРСКА

У складу са Планом и Програмом рада ЈСО НИС а.д. на пољу спорта и рекреације, Ресор за спорт ЈСО НИС а.д. и Комисија за спорт ЈСО НИС Нафтагас предложили су да се СПОРТСКА РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА РАДНИКА НИС а.д. упути на овогодишњи спортски сусрет радника Албена 2007.

Репрезентација НИС а.д. на прошлогодишњем балканском шампионату освојила је изузетно ДРУГО место међу радницима великих светских компанија.

Сваке друге године, Светска асоцијација за раднички спорт CSIT, у сарадњи са Федерацијом за раднички спорт Бугарске и Асоцијацијацијом Србије „Спорт за све“, организује учешће наших компанија у ограниченом броју на овој манифестацији која је ове године ДРУГИ СВЕТСКИ РАДНИЧКО - СПОРТСКИ СУСРЕТ у Бугарској, у месту Албена чији је мото: „Позив за мир и солидарност“.

Сусрет се одржава од 13. до 18. 06. 2007 године.


РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА НИС А.Д. ЗА ДРУГИ СВЕТСКИ  РАДНИЧКО СПОРТСКИ СУСРЕТ АЛБЕНА 2007

МАЛИ ФУДБАЛ НА ТРАВИ (4+1)
Сава Чоканица НАП (5+2)

Мушкарци:
1. Слободан Петровић ЈП
2. Костић Дејан ЈП
3. Глишановић Предраг ЈП
4. Прокић Драган РНП
5. Ђајић Жељко НАФ
6. Јефтић Драган РНС
7. Предраг Илић НАП

 
ОДБОЈКА МУШКАРЦИ И ЖЕНЕ (6+6) И ОДБОЈКА НА ПЛАЖИ МУШКАРЦИ И ЖЕНЕ (3+3)
Томић Душан ЈП (8+8)

Мушкарци:
1. Ковачевић Славко РНП
2. Тадић Драган РНП
3. Поповић Драган РНП
4. Минић Слободан РНП
5. Вучићевић Желимир РНП
6. Јанчикин Слободан РНП
7. Вермезовић Драган НАФ
8. Јојић Драган ТНГ

Жене:
1. Марија Стринић ЈП
2. Петровић Биљана ЈП
3. Станишић Тијана ЈП
4. Антонић Виолета НАП
5. МајданџићСања НАП
6. Попин Весна НАФ
7. Костовић Биљана НАФ
8. Буква Лелија НАФ

 
ОДБОЈКА НА ПЛАЖИ (3+3)

Мушкарци:
1. Бурсаћ Горан ЈП                     
2. Станковић Радован РНС                     
3. Пејчић  Синиша РНС                     
4. Томић Душан ЈП                     
5. Срђан Савић ЈП                     
6. Бањац Стојан РНП                  

Жене:
1. Антонић Виолета НАП
2. Станишић Тијана ЈП
3. Буква Лелија НАФ
4. Марија Стринић ЈП
5. Бједић Десанка НАП
6. Дара Алексић МАТ

                                               
КУГЛАЊЕ БОВЛИНГ МИX (3+2)
Дејан Станковић РНП

ЕКИПА ЈЕДАН НИС а.д. I

Мушкарци:
1. Пејчић Синиша РНС
2. Рајко Пауновић РНС
3. Боровица Славко НАФ

Жене:
1. Леватић Марица НАФ
2. Бубало Наташа НАФ

ЕКИПА ДВА НИС а.д. II

Мушкарци:
1. Бежанов Милан НАП                    
2. Станковић Радован РНС                     
3. Кравић Никола НАФ

Жене:
1. Буква Лелија НАФ
2. Попин Весна НАФ


ТЕНИС (2)
Зељковић Радован НАП

Мушкарци:
1. Дубајић  Дејан РНП
2. Симић Срђан РНС

 
СТОНИ ТЕНИС (3) (3+1)
Рајко Пауновић РНС

Мушкарци:
1. Кољаја Драган ТНГ
2. Кољаја Горан МАТ
3. Драгишић Бора РНС
4. Орлић Бранислав РНС


ШАХ (3)
ђурић Предраг РНС

Мушкарци:
1. Кокеза  Мирко РНС
2. Цветковић Славко РНП
3. Митровић Ђорђе РНП
4. Срђан Савић ЈП

 
BASKETBALL STREETBALL (3) (3+1)
Михајло Драгићевић НАФ

Мушкарци:
1. Новчић Чедомир НАФ
2. Мирчић Драган НАФ
3. Лекић Јовица ЈП
4. Бањац Стојан РНП

 
ПИКАДО (2+2)
Ђурић Предраг РНС
Михајло Драгићевић НАФ

ПРВА ЕКИПА НИС а.д. I

Мушкарци:
1. Влада Марчетић НАФ
2. Станковић Радован РНС

Жене:
1. Чарупџић Зорица НАФ
2. Кулик Снежана НАФ

ДРУГА ЕКИПА НИС а.д. II

Мушкарци:
1. Дујаковић Борислав РНС
2. Пејчић Синиша РНС            

Жене:
1. Дара Алексић МАТ
2. Лабус Силвија НАФ

 
АТЛЕТИКА (3+2)
Михајло Драгићевић НАФ
мушкарци 3x3000м + жене 2x1200м

Мушкарци:
1. Јефтић Драган РНС                    
2. Бежанов Милан НАП                     
3. Дујаковић Бора РНС                     
4. Јојић Драган ТНГ

Жене:
1. Исламбашић Емина РНС
2. Кенић Драгана ЈП
3. Бједић Десанка НАП

 
ПЛИВАЊЕ (2+2)
Рајко Пауновић РНС
50м слободно 2 особе + 4x50м 4 особе

Мушкарци:
1. Тодоровић Саша РНС
2. Бежанов Милан НАП                 

Жене:
1. Исламбашић Емина РНС
2. Кенић Драгана ЈП


ШТАФЕТА 4x50м

Мушка:
1. Тодоровић Саша РНС                  
2. Бежанов Милан НАП                
3. Пејчић Синиша РНС                 
4. Слободан Петровић ЈП                 

Женска:
1. Исламбашић Емина РНС
2. Кенић Драгана ЈП
3. Бједић Десанка НАП
4. Дара Алексић МАТ


НАДВЛАЧЕЊЕ КОНОПЦА (5) (5+1)
Кравић Никола НАФ

Мушкарци:
1. Тољага Дејан НАФ
2. Чавић Ненад НАФ
3. Мрђа Мирко НАФ
4. Петровић Милорад НАФ
5. Месарош Габор НАФ


ОБАРАЊЕ РУКУ
Кравић Никола НАФ
2 такмичара у свакој категорији по килажи

до 75 kg
од 75 до 90 kg
од 90 до 110 kg
преко 110 kg
одредиће на лицу места капитен


СТРЕЉАШТВО (2+2)
Ђурић Предраг РНС

Мушкарци:
1. Крњачки Драган РНП
2. Дујаковић Бора РНС

Жене:
1. Стојановић Мира РНП
2. Зорица Чарупџић НАФ

БОЋАЊЕ
Станковић Дејан РНП
2 мушкарца, 2 жене, мешовито 1+1

ПРВА ЕКИПА НИС а.д. I

Мушкарци:
1. Станковић Радован РНС
2. Пејчић Синиша РНС

Жене:
1. Леватић Марица НАФ
2. Бубало Наташа НАФ

ДРУГА ЕКИПА НИС а.д. II

1. Кравић Никола НАФ
2. Бежанов Милан НАП

Мешовито:
1. Станковић Дејан РНП
2. Леватић Марица НАФ

1. Станковић Радован РНС
2. Бубало Наташа НАФ


РЕПРЕЗЕНТАЦИЈИ НИС А.Д. ЈЕДИНСТВЕНА СИНДИКАЛНА ОРГАНИЗАЦИЈА НИС А.Д. ЖЕЛИ УСПЕШНЕ СПОРТСКЕ РЕЗУЛТАТЕ !!!