УСВОЈЕНА ОДЛУКА О ОДРЖАВАЊУ 11. НАФТИЈАДЕ

Председништво Јединствене синдикалне организације НИС а.д. Нови Сад, на седници одржаној у Панчеву, усвојило је Одлуку о одржавању Других сусрета радника Нафтне и гасне привреде (XI Нафтијаде). 

Формиран је Организациони одбор 2. сусрета радника Нафтне и гасне привреде, за чијег је председника именован Горан Такић, председник Јединствене синдикалне организације НИС а.д. која је и организатор комплетних спортских сусрета, док су за чланове Организационог одбора именовани председници синдикалних организација учесника такмичења.


За термин одржавања утврђен је период од 05. септембра до 09. септембра.
 
Место одржавања је Соко Бања. Док ће смештај учесника бити у хотелима ХТП Лептерија.

Такође, Ресор за спорт НИС а.д. утврдио је на својој седници, одржаној 18.07. у Новом Саду:

Именује се Такмичарска комисија у следећем саставу: 
  • Председник - Рајко Пауновић
  • Члан - Чоканица Сава
  • Члан - Томић Тушан
  • Члан - Драгичевић Михајло
  • Члан - Станковић Дејан
  • Члан - Милосављевић Божо
  • Члан - Ђукић Милан
  • Члан - Поповић Слађана
  • Члан - Бјелица Жељко
  • Члан - Салма Јене
  • Члан - Курјачки Славиша  
Учесници 11. Нафтијаде су:
  1. НИС Петрол Југопетрол, Београд
  2. НИС Петрол Нафтагас промет, Нови Сад
  3. НИС Петрол Рафинерија нафте Панчево
  4. НИС Петрол Рафинерија нафте Нови Сад
  5. НИС Нафтагас
  6. НИС ТНГ
  7. НИС Матица
  8. Србијагас
  9. Транснафта
  10. О Зоне (НИС Угоститељство и туризам) Београд
  11. ХИП Петрохемија, Панчево
  12. ФАМ Крушевац
  13. Рафинерија Београд

Очекују се и пријаве осталих предузећа сличних или истих делатности (ЛУК ОИЛ, ОМВ, ПЕТРОБАРД, АВИА, ЕКО ПЕТРОЛ, МОЛ...).

Право наступа имају радници запослени код учесника Првих Сусрета и то они који нису наступали у савезном разреду такмичења Србије у такмичарској 2006/2007. години, у дисциплинама наступа на овим Сусретима (Супер лига и 1. А и 1. Б. Лига).

Ресор за спорт утврдио је и Пропозиције 11. Нафтијаде које можете преузети овде .

ВОЂЕ СПОРТСКИХ ГРАНА:

Дисциплина

Вођа спортске гране

Фирма

Мали фудбал

Чоканица Сава

НИС НАП

Одбојка и Одбојка на песку

Томић Душан Шашић Воја

НИС Југопетрол

Кошарка и баскет

Жељко Јовановић

НИС РНС

Куглање

Станковић Дејан Јаковљевић Милан

НИС РНП Србијагас

Стрељаштво

Јова Самарџија Хоман Витомир

НИС РНС ISSF судија

Шах

Ђорђе Михајловић

НИС Нафтагас

Стони тенис

Илија Вјештица

НИС НАП

Тенис

Дубајић Дејан Атанацков

НИС РНП

Пливање

Саратлић Драгана

Србијагас

Пикадо

Ђурић Предраг

НИС РНС

Спортски риболов

Зденка Савић

НИС Југопетрол

Конопац

Кравић Никола

НИС Нафтагас

Рукомет

Поповић Слађана

НИС Матица

 
Формуларе за такмичење обезбеђују вође спортских грана.

Судије за дисциплине на Другим сусретима радника нафтне и гасне привреде Србије обезбеђује домаћин ХТП Лептерија са списка лиценцираих судија из Соко Бање.
 
Остале судије су у надлежности вођа спортских грана и учесника сусрета.

Потребне реквизите за спортове обезбеђују учесници сусрета за своје екипе.

ЕКИПА МОЖЕ ДА ПРИЈАВИ НАЈВИШЕ 75 СПОРТИСТА ЗА СПОРТОВЕ КОЈЕ ИЗАБЕРЕ, УЗ НАПОМЕНУ ДА ПОЈЕДИНЦИ МОГУ НАСТУПАТИ И У ВИШЕ СПОРТОВА, А УСЛОВ ЗА ОДРЖАВАЊЕ СПОРТА ЈЕ 3 (ТРИ) ПРИЈАВЉЕНЕ ЕКИПЕ.

НАЧИН ТАКМИЧЕЊА ЗА ПОЈЕДИНЕ СПОРТОВЕ (КУП ИЛИ ЛИГА, ГРУПЕ...) ОДРЕДИЋЕ СЕ НА ЖРЕБАЊУ.

АКО СЕ ИГРА ПО ГРУПАМА, НОСИОЦИ ГРУПА СУ ПЛАСИРАНИ ОД I-IV МЕСТА СА ПРВИХ СУСРЕТА НАФТНЕ И ГАСНЕ ПРИВРЕДЕ СРБИЈЕ, БЕЧИЋИ 2006.

ВОЂА СПОРТСКЕ ГРАНЕ ОДРЕЂУЈЕ БРОЈ ЧЛАНОВА ЕКИПЕ КОЈИ СЕ МОЖЕ ПРИЈАВИТИ ПРЕД УТАКМИЦУ АЛИ СЕ УТАКМИЦЕ МОРАЈУ ОДРЖАТИ У ЗАКАЗАНО ВРЕМЕ ИЛИ СЕ ПРИМЕЊУЈЕ ПРАВИЛНИК (ГУБИТАК УТАКМИЦЕ И НЕГАТИВАН УКУПНИ БОД ЗА ЕКИПУ).

БОДОВАЊЕ

Завршно бодовање екипа учесница овог такмичење:

  • Прво место - 7 бодова
  • Друго место - 5 бодова
  • Треће место - 4 бода
  • Четрврто место - 2 бода
  • НЕГАТИВАН 1 БОД ЗА НЕДОЛАЗАК НА ЗАКАЗАНУ УТАКМИЦУ

За укупан пласман екипа бодују се резултати пласмана свих дисциплина (мушки, женски и мешовито) са овог такмичења.Признања се додељују за сваку дисциплину и укупно за од I до IV места. 

Биће додељени пехари  за I-IV место а за I-III место екипама - такмичарима медаље. 

Признања додељује Вођа спортске гране на терену по завршетку такмичења.

Биће додељени и пехари за фер плеј и I-IV место укупно екипно на Другим сусретима нафтне и гасне привреде Србије.

Признања се додељују на завршној вечери 08.09.2007. године у 21 час.

МОЛЕ СЕ УЧЕСНИЦИ ДА СЕ ДРЖЕ СВИХ ПРАВИЛА ФЕР ПЛЕЈА И КОРЕКТНОСТИ НА ОВОМ ТАКМИЧЕЊУ И ДА ИМ ЈЕ ПОНАШАЊЕ У ДУХУ ОЛИМПИЗМА И ОЛИМПИЈСКОГ ПОКРЕТА.
 
ОБАВЕЗА ЛЕКАРСКОГ ПРЕГЛЕДА УЧЕСНИКА ЈЕ НА ЕКИПАМА УЧЕСНИКА И НЕЋЕ БИТИ ПРОВЕРАВАНА. У СУПРОТНОМ СПОРТИСТИ НАСТУПАЈУ НА СВОЈУ ОДГОВОРНОСТ.

Могуће грешке или примедбе на распоред молимо Вас да доставите Такмичарској комисији до почетка такмичења Рајку Пауновићу
нa e-mail Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели.">Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., на телефон 064/8884642 или на факс 021/420011 локал 373.